Siz değerli müşterilerimiz Gemi ilaçlama yaptırırken gemilerin sürekli olarak seyahat halinde olmaları işin önemini bir hayli arttırmaktadır. Özellikle uluslararası seyahat eden gemiler birçok farklı ülkeye uğramaları bu alanlarda haşerelerle baş edilmesi oldukça zorlaştırmaktadır.

Gemilerin tüm haşere ve kemirgen sorunlarına karşı periyodik olarak ilaçlanması ve dezenfekte edilmesi uygulanması gerekmektedir. Aynı zamanda gemilerde var olan zararlılar çalışanlarınızın ve yolculuk eden insanların sağlıklarınıda ciddi ölçüde tehdit etmektedir.

Farklı bir ülke ziyaretleri esnasında gemilere yerleşen haşere grupları bazen türleri dahi bulunamayan virüslerin ve mikropların çalışanlarınız ve yolculuk eden kişiler üzerinde ciddi sağlık hastalıklarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden gemi ilaçlama yapacak personel bu konuda yeterlilik belgesine sahip olmalıdır. Atlas ilaçlama firması gemi ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı uzman personelleriyle uygun ekipmanlar ile kalıcı ve garantili çözümler sunar. Bizlere ulaşmak için sitemizdeki iletişim bölümünden bizleri arayabilirsiniz.